دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دور دوم تسهیلات بانکی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۲۶ | 

همکاران محترم جهت ثبت نام در دور دوم تسهیلات بانکی به سایت اداره

رفاه
refahi.iums.ac.irمراجعه فرمائید:

دومین نوبت سهمیه تسهیلات بانکی مراکز تابعه از تاریخ 97/9/27 در سامانه تسهیلات رفاهی دانشگاه قابل رؤیت می‌باشد. با توجه به اینکه کلیه خدمات رزرو، قرعه کشی و اعلام برندگان از طریق سامانه رفاهی و به صورت متمرکز در اداره رفاه انجام خواهد شد، خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به کلیه پرسنل دستور فرمائید متقاضیان با در نظر گرفتن موارد ذیل نسبت به رزرو وام درخواستی خود اقدام نمایند. قرعه کشی درتاریخ 97/10/12 انجام و کلیه متقاضیان می توانند از طریق سامانه تسهیلات از نتیجه قرعه کشی مطلع گردند. همچنین رابطین رفاهی ضمن کنترل اسامی برندگان مبنی بر عدم استفاده از وامهای قرض الحسنه مهر ایران و رسالت و قرض الحسنه ملت مکلف میباشند نسبت به دریافت اصل فرمهای بانک مهر از اداره رفاه و تحویل پرونده وامها پس از تکمیل توسط برندگان قرعه کشی با هماهنگی کارشناس اداره رفاه به بانک ذیربط اقدام نمایند.


 

  1. شروع ثبت نام از تاریخ 97/9/27  لغایت 97/10/10 می باشد.
  2. قرعه کشی مورخ 97/10/12  انجام خواهد شد.
  3. جابجایی برندگان قرعه کشی امکانپذیر نمی باشد.
  4. درصورت انصراف متقاضیان از وام سهمیه آن واحد لغو میگردد.
  5. متقاضیان در صورت تمایل می توانند همه وامهای اختصاص داده شده به واحد خود را رزرو نمایند، ولی امکان برنده شدن در یک وام ممکن می باشد.
  6.  افرادی که وام های قرض الحسنه رسالت، مهر ایران و قرض الحسنه 50 میلیونی ملت را دریافت کرده اند نمی توانند از این تسهیلات استفاده نمایند و درصورت ثبت نام و برنده شدن در قرعه کشی، سهیمه مذکور سوخت و غیرقابل برگشت به واحد میباشد.
  7.  سامانه تسهیلات رفاهی برای ثبت مشخصات آن دسته از کارکنانی که تاکنون جهت عضویت در سامانه اقدام ننموده اند، فعال میباشد.
  8. کلیه پرسنل، رسمی، پیمانی، قراردادی، طرحی و شرکتی آوای سلامت می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
  9. شرایط دریافت وام و مدارک لازم در سایت اداره رفاه بارگذاری شده است.
CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1863 بار   |   دفعات چاپ: 91 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر