دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

توجه توجه توجه توجه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۸/۱۸ | 

بخشنامه به کلیه واحدهای تابعه

با سلام و احترام

   با عنایت به تمدید ثبت نام بیمه مکمل درمان از تاریخ 16/8/95 تا تاریخ  21/8/95، افرادی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند می توانند به سایت اداره رفاه و تعاون مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی به نشانیrefahi.iums.ac.ir  مراجعه نمایند. خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی تعهدات طرح های  قرارداد بیمه تکمیلی  سال 95-96 (پیوست) و شرایط ذیل به کلیه کارکنان محترم آن واحد اعم از هیئت علمی و غیر هیئت علمی (رسمی، پیمانی، قراردادی و ...)، دستور فرمائید هماهنگی لازم درخصوص ثبت نام و تکمیل مدارک متقاضیان با رابطین رفاهی و مسئولین مالی واحدها ، با مدیریت نظارت و توسعه امور عمومی (اداره رفاه و تعاون) صورت گیرد. خاطر نشان می گردد مبلغ حق بیمه تعیین شده در سال جاری برای طرح طلایی(فرانشیز 10%) 1.190.280 ریال و طرح  نقره ای(فرانشیز 20%)  425.000 ریال بوده و هر فرد مجاز به انتخاب یک طرح برای خود و افراد تحت تکفل (همسر، فرزندان، پدر و مادر) می باشد. که حق بیمه کلیه افراد اصلی و تبعی ماهیانه بر اساس طرح انتخابی از حقوق کارمند کسر و به حسابی که متعاقبا اعلام خواهد شد، پرداخت می گردد. بدیهی است مسئولیت اجرای صحیح کلیه مفاد این بخشنامه به عهده بالاترین مقام اجرایی و مسئول امور مالی می باشد.

1.      کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی که حقوق آنها از طرف واحدهای مختلف دانشگاه پرداخت می گردد. می توانند نسبت به ثبت نام به سامانه فوق الذکر مراجعه نمایند.

2.      با توجه به اینکه حق بیمه پرسنل از واحد پرداخت کننده حقوق کارمند کسر می گردد. لذا کلیه همکارانی که مامور می باشند و یا نیروهای حراستی نسبت به انتخاب دقیق محل خدمت خود (مرکز پرداخت کننده حقوق) اقدام نمایند.

3.      با عنایت به اینکه ایثارگران معزز تحت پوشش بیمه تکمیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد برای آن دسته از ایثارگران (فرزندان شاهد) که افراد تحت تکفل آنها توسط بنیاد تحت پوشش
نمی باشند می توانند با مراجعه به سامانه برای افراد تحت تکفل خود اقدام نمایند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 204 بار   |   دفعات چاپ: 57 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر