دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

دور دوم تسهیلات بانکی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۵/۲۶ | 

همکاران محترم جهت ثبت نام در دور دوم تسهیلات بانکی به سایت اداره رفاهrefahi.iums.ac.irمراجعه فرمائید:

دومین نوبت سهمیه تسهیلات بانکی مراکز تابعه از تاریخ 95/5/27 در سامانه تسهیلات رفاهی دانشگاه قابل رؤیت می‌باشد. با توجه به اینکه کلیه خدمات رزرو، قرعه کشی و اعلام برندگان از طریق سامانه رفاهی و به صورت متمرکز در اداره رفاه انجام خواهد شد، خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی به کلیه پرسنل دستور فرمائید متقاضیان با در نظر گرفتن موارد ذیل نسبت به رزرو وام درخواستی خود اقدام نمایند. شایان ذکر است قرعه کشی در تاریخ 95/6/2 انجام خواهد شد عدم حضور هر یک از رابطین موجب عدم تخصیص سهمیه به آن واحد خواهد شد. همچنین کلیه رابطین رفاهی موظف می‌باشند از طریق دسترسی ایجاد شده در سامانه اسامی متقاضیان را کنترل و افرادی را که وام مشابه تسویه نشده دارند، به اداره رفاه و تعاون اطلاع‌رسانی نمایند.

1-    شروع ثبت نام از تاریخ 95/5/27 لغایت 95/6/1 می‌باشد.

2-    قرعه کشی مورخ 95/6/2 با حضور رابطین رفاهی انجام خواهد شد.

3-    جابجایی برندگان قرعه کشی امکان پذیر نمی‌باشد.

4-    در صورت انصراف متقاضیان از وام سهمیه آن واحد لغو می‌گردد.

5-    هر فرد مجاز به انتخاب یک وام می‌باشد.

6-     افرادی که وام قرض‌الحسنه رسالت دریافت نموده اند(یا در دوره قبل برنده شده اند) مجاز به شرکت در قرعه کشی وام مهر ایران نبوده و در صورت برنده شدن حذف می‌گردند.

7-    افرادی که وام مشابه تسویه نشده دارند نمی‌توانند از وام مورد نظر استفاده نمایند و در صورت ثبت نام و برنده شدن در قرعه‌کشی، سهمیه مذکور سوخت و غیر قابل برگشت به واحد می‌باشد.

8-    سامانه تسهیلات رفاهی برای ثبت مشخصات آن دسته از کارکنانی که تا کنون جهت عضویت در سامانه اقدام ننموده اند، فعال می‌باشد. ضمناً تأکید می‌گردد پس از عضویت در سامانه به هیچ عنوان رمز ورود تغییر نیابد در صورت فراموشی رمز این واحد هیچ گونه مسئولیتی به عهده ندارد.

 کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 197 بار   |   دفعات چاپ: 58 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر